قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده

1. کاربری صادر شده فقط برای رایانه شما قابل استفاده ست و میتونید با وارد کردن رمز موقت یکبارمصرف دریافتی از طریق پیامک ظرف کمتر از 60 ثانیه، به ناحیه کاربری وارد بشید. توصیه می کنیم رمز موقت دریافتی از آقای سهام رو دراختیار کس دیگر قرار ندید.

2. افزونه آقای سهام بصورت مستمر بهینه سازی شده و آپدیت ها در پرتفوی سهام شما نمایش داده میشه و تغییرات انجام شده به اطلاعتون میرسه.

3. آقای سهام اطلاعات و تحلیل ها رو از بازار مالی بورس تهیه، تجمیع و در اختیار شما قرار میده. بنابراین هرگونه برداشت و تفسیر از این اطلاعات بر عهده شما بوده و هیچ مسئولیتی بابت عملکردتون متوجه تیم آقای سهام نمیشه.

4. ممکنه سازمان بورس و ناشران بازار در هر ساعت از شبانه روز اطلاعات جدید منتشر کنند. بنابراین اطلاعات ارائه شده در این افزونه هم تغییر خواهد کرد. توصیه میکنیم به اطلاعات قبلی متکی نبوده و مرتب اطلاعات جدید سازمان بورس و افزونه آقای سهام رو در پرتفوی خودتون مطالعه کنید.

5. استفاده از نمودارها و اطلاعات افزونه آقای سهام بدون ذکر منبع مجاز نیست.

6. مسئولیت کنترل صحت اطلاعات بنیادی سهام ، به عهده کاربره و اطلاعات موجود در سایت نباید بعنوان پیشنهاد خرید و فروش تلقی بشه و کاربر پذیرفت که آقای سهام مسئولیتی در این خصوص نداره.

7. شرط بازدهی بالا در هر کاری داشتن ابزار لازم و دقیق هست. ما به شما اطمینان میدیم که این افزونه امتحان خودشو پس داده و برای حصول نتیجه لازم باید تهیه بقیه ابزار لازم مثل کامپیوتر و اینترنت پرسرعت و ... رو هم مد نظر قرار بدید.

8. هیچ یک از اطلاعات موجود در پرتفوی شما اعم از نام کاربری، رمز عبور، موجودی سهام، میزان نقدینگی و ... برای آقای سهام ارسال نمیشه.

9. قوانین و مقررات و شرایط استفاده از افزونه آقای سهام تابع قوانین مربوطه جاری کشور هست و امکان تغییر داره و اعضا و مشترکین سایت تابع قوانین حاضر و آتی هستند.