چرا باید از افزونه آقای سهام استفاده کنم

 

وقتی از دور به بازار جذاب بورس نگاه می کنی، از اینکه با یه سرمایه کوچیک میشه سود عالی بدست بیاری حیرت می کنی و وسوسه می شی. وقتی هم که تصمیم می گیری به این بازار وارد بشی هر سهم خوبی رو که انتخاب می کنی، با صف خرید چند هزار نفری عجیب و غریب مواجه میشی که کسی هم حتی حاضر به فروش تعدادی از سهامش نیست. اینجاست که سردرگم و ناامید میشی و قید حضور و فعالیت در بازار سرمایه بورس رو می زنی. اما وقتی یه روز که بصورت کاملا تصادفی و شانسی موفق میشی سهم خوبی بخری و رشد صعودی پیدا می کنه، سرمست از سود روزانه برای روزهای خوش آینده با سود زیادی که قراره بدست بیاری، برنامه ریزی می کنی و برنامه ریزی می کنی، طوریکه که فکر خروج از اون سهم رو فراموش می کنی.

اما یه صبح دیگه که از خواب خوش بیدار میشی و با اشتیاق به پنل وارد می شی، با تعجب می بینی که صف خرید به صف فروش چند هزار نفری تبدیل شده. گیج میشی و به کاری که نکردی فکر می کنی و بعد تصمیم جدی می گیری که سهامت رو بفروشی. ولی دیگه دیر شده، خریداری وجود نداره و اصطلاحا صف فروش تشکیل شده و باز نا امیدی و یاس بسراغت میاد و از بورس دلسرد میشی، از همه چیز متنفر میشی و با خودت میگی کاش وارد این بازار نمی شدی. چند روز میگذره و اینبار منطقی موضوع رو بررسی می کنی. با خودت می گی کاش می تونستی جزو نفرات اول هر صفی باشی و سرخطی بخری یا بفروشی.

 

آقای سهام برای بزرگترین مشکل سهام دارها راه حل داره، یعنی افزونه خرید و فروش سرخطی رو با مناسب ترین شرایط در اختیارت قرار داده تا بتونی هر وقت خواستی سهم بخری یا بفروشی.

 

توی بازار سرمایه هر چقدر که امکانات بیشتر و صد البته اطلاعات بیشتری داشته باشید، می تونید ریسک معاملاتتون رو کاهش بدید و زودتر به سود دهی برسید. توجه کنید که ممکنه شما از جاهای مختلف به این امکانات و داده ها دسترسی پیدا کنید اما چیزی که اهمیت پیدا می کنه زمان دسترسی به اون هاست. آقای سهام تمام این امکانات و داده ها رو در زمان فعالیت بازار و از داخل پنل کارگزاری خودتون به سرعت در اختیارتون قرار می ده. توی بازار سرمایه خیلی وقت ها شما باید در چند ثانیه تصمیم بگیرید که با این سهمتون می خواهید چکار کنید؛ خیلی از کسانی که به صورت حرفه ای در بورس نوسانگیری می کنن، به خاطر این مورد هست که می تونن سریع تصمیم بگیرن که لازمه این تصمیم گیری، داشتن اطلاعاته. پس به کمک افزونه آقای سهام با چشمانی باز معامله کنید.